Nové vozy dodge v Brně

Dodge charger

Dodge Charger

Cena od: 1 072 900 Kč

charger

Pokud nás historie něco naučila, pak je to respektovat ty, kteří přišli před námi, a nikdy nezapomenout odkud jsme přišli. Dodge Charger dodržuje tato zlatá pravidla a během své vlastní legendární historie nikdy neztratil ze zřetele své ikonické kořeny. Neobětoval ani výkon, který se jeho nadšencům tak líbí. Dodge Charger, je jediný americký čtyřdveřový vůz, přinášející nezapomenutelnou jízdu.

Prodejci vozů Dodge

Charger

Kultovní a legendární, ale zuřivě moderní. Naše působivá řada zahrnuje 707 HP Charger SRT® Hellcat. Jedná se o jeden z nejrychlejších a nejvýkonnějších sedanů všech dob. Jste připraveni na jízdu svého života?

 

Výkon

Dodge Charger v sobě vozí dědictví výkonu a úspěšně v této linii pokračuje. Výkon, je více než jen slovo. Rachot motoru a bezpečnost na silnici vzbuzuje adrenalin při jízdě. Vyberte si ten svůj.

SXT

3.6L – 300hp

SCAT PACK

6.4L – 485hp

SRT HELLCAT

6.2L – 707hp

Silná specifika

Pro maximální výkon je Dodge Charger svými funkčními otvory na kapotě připraven k nadechnutí a zajištění ideálního přívodu vzduchu. Nejen, že kapota svými průduchu budí pozornost, ale také pomáhá motoru udržet jeho optimální provozní teplotu.

Interiér

TŘI JÍZDNÍ REŽIMY

Jeďte na plno s aktuálně zvoleným režimem jízdy dle svých potřeb. Na výběr máte ze tří režimů STREET, SPORT a TRACK. Nastavte si režim jízdy tak, aby Vám vyhovoval.

ŘAZENÍ POD VOLANTEM

Praktické kovové řadící páky umístěné pod volantem Vám umožní držet obě ruce na volantu a mít tak svou jízdu pevně pod kontrolou.

NASTAViTELNÝ VOLANT

Jediným stisknutím tlačítka si díky teleskopickému sloupku řízení a náklonu upravte polohu volantu. Řízení se tak stane šitým na míru pro vaše pohodlí.

VYHŘÍVANÝ VOLANT

Sedadla nejsou jedinou komoditou, která musí být pohodlná. Své ruce si můžete nechat hýčkat pomocí vyhřívaného volantu. Ve spojení s volantem potaženém kůži, ucítíte luxus Dodge Charger na vlastní kůži.

UCONNECT

Pro přehlednost a praktičnost, zůstalo ovládání třízónové klimatizace a funkce vyhřívání volantu, sedadel a jejich ventilace, zakomponováno v analogových ovladačích ihned pod obrazovkou.

Digitální displej za volantem

Sedmipalcový displej poskytuje okamžité informace o výkonu, navigaci a statistikách o vozidle. S displejem budete v příjemném kontaktu pomocí ovládacích prvků na volantu.

zapalování

Bezproblémově nastartovat motor můžete jednoduchým sešlápnutím brzdového pedálu a pohodlného stisknutí tlačítka START / STOP.

uconnect 4c navigace a siriusxm guardian

Dostupná aplikace Uconect ® 4 C NAV disponuje funkcemi, které Vás spojí se světem. GPS navigace, internet 4G LTE, Wi-Fi Hotspot, největší dostupný dotykový displej 8,4“ ve své třídě, volání hands-free a další.

převodovka

Co vypadá a působí jako tradiční řadící páka, v sobě ve skutečnosti skrývá plně elektronickou osmistupňovou automatickou převodovku TorqueFlite ®. Čeká Vás požitek z plynulé jízdy.

Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnost ve voze Dodge Charger je na prvním místě.

Systém varující před kolizí

Předcházet čelním kolizím je sen každého řidiče. Systém Vás zvukovým a varovným signálem upozorní na blížící se riziko kolize s vozem jedoucím před Vámi. V případě nutnosti vůz zastaví.

Automatická dálková světla

Inteligentní dálkové světlomety detekují světla v provozu i protijedoucích vozidel a automaticky přepínají z dálkových světel na potkávací.

Brzdový asistent

Dostupný asistent při detekci zrychleného použití brzd řidičem, podpoří jejich brzdný účinek.

Monitorování mrtvého úhlu.

Zlomek sekundy může změnit všechno, proto systém Blind Spot Monitoring® hlídá vaše okolí a pomáhá Vám udržovat si přehled o věcech mimo vaše zorné pole, navíc upozorňuje na možné překážky při změně jízdního pruhu.

Exteriér

Parkovací kamera a senzory

Na dotykové obrazovce Uconnect® uvidíte po zařazení zpátečky co se děje za Vámi. Parkovací asistent ParkView® Vás na případný objekt nacházející se za Vámi dopředu upozorní. Při manévrování na parkovací místo nebo do úzkých oblastí, Vám budou nápomocny zobrazené mřížky.

Brzděte

Brzdový asistent

Dostupný asistent při detekci zrychleného použití brzd řidičem, podpoří jejich brzdný účinek.

Nouzové brždění

Náhlým uvolněním plynového pedálu se aktivuje systém Ready – Alert®, který připraví brzdy na panické brždění.

Podpora brzd v dešti

Inteligentní podpora brzdového systému při zapnutých stěračích automaticky vyvine lehký tlak na brzdové kotouče a tím z nich setře vodu.