Nové vozy Alfa Romeo

AKČNÍ NABÍDKA

Využijte akční nabídku operativního leasingu na modely Tonale a Stelvio. Operativní leasing na Alfa Romeo již od 13.999,- Kč vč. DPH. Pro bližší informace nebo konkrétní nabídku neváhejte kontaktovat naše prodejce vozů Alfa Romeo.

Vyhrazujeme si právo změnit podmínky akce bez předchozího upozornění. Uvedená data jsou informativní a nejsou závazná pro uzavření kupní smlouvy. Sleva na vůz se vypočítává z doporučené kupní ceny dle aktuálního ceníku.

Prodejci vozů Alfa Romeo

Nové vozy Alfa Romeo v Brně

Vypráví se, že Henry Ford smekl klobouk, když poprvé uviděl Alfu Romeo a že Enzo Ferrari toho dne, kdy se mu podařilo pokořit auta z rodiny hada plakal jako dítě.
Podnik, který uměl projít stoletím historie a který se nezapomenutelně zapsal do světa automobilismu (např. patent na systém vstřikování nafty Common Rail a mnoho dalších patentů). Symboly, které byly odjakživa svázány se světovým kolektivem Alfa Romeo: vášeň, sportovní srdce, nezdolná vitalita, zvuk motoru, elegance tvarů, italský design. Tak byla stvořena cesta, která spojuje různé deklinace mýtu Alfa Romeo od počátků až do dnešních dnů.