kariéra

Volná místa

MOTORTEC spol. s r.o. je stabilní moderní společnost s dlouholetou tradicí. Na trhu působíme již od roku 1991 a jsme autorizovaný prodejce a servis značek JEEP, RAM, DODGE, FIAT, FIAT PROFESSIONAL, ALFA ROMEO A MASERATI.

Do našeho týmu hledáme:

Skladník /skladnice a prodejce náhradních dílů

Co vás čeká

  • budete zodpovědný/á za zpracování faktur a dodacích listů
  • budete zadávat a řešit objednávky náhradních dílů
  • budete komunikovat se zákazníky
  • budete mít na starost propagaci příslušenství

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • praxe na podobné pozici
  • znalost a orientace v automobilových náhradních dílech – technické vzdělání je výhodou
  • znalost provozu skladu, manipulace s ND a vedení potřebné agendy
  • vstřícný a profesionální přístup k zákazníkovi
  • samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování
  • dobrá znalost práce s výpočetní technikou
  • ŘP skupiny B

Co vám můžeme nabídnout

  • dobré platové ohodnocení
  • zajímavou práci částečně v kontaktu se zákazníky
  • pravidelné vzdělávání v oboru, školení
  • firemní benefity (příspěvky na stravování, slevy na firemní zboží a služby, firemní akce)
  • zázemí stabilní moderní společnosti

Zájemci mohou poslat své profesní životopisy na e-mail: oplustil@motortec.cz

Přijímací technik pro pojistné události

Náplň práce

  • kompletní řešení pojistných událostí na vozidlech
  • příjem vozidel, určení rozsahu, termínů a nákladů na opravu
  • komunikace se zákazníky
  • prohlížení škod a komunikace s pojišťovnami
  • práce s kalkulačním systémem SilverDat
  • organizace práce na klempírně a lakovně
  • předání vozidla po opravě

Požadovaná kritéria

  • technické znalosti, dovednosti v oboru a kladný vztah k rozvoji těchto znalostí
  • zkušenost s odbornou a obchodní komunikací se zákazníky
  • ochota učit se novým věcem a odvádět dobře svou práci
  • samostatnost, příjemné vystupování, spolehlivost

Nabízíme

  • velmi dobré platové ohodnocení
  • zajímavou práci v kontaktu se zákazníky
  • příspěvek na stravování
  • pravidelná profesní a odborná školení
  • zázemí stabilní společnosti