Nové vozy RAM 1500 v Brně

RAM 1500

RAM 1500

Cena od: 1 239 900 Kč bez DPH

RAM 1500

RAM, legendární značka symbolizující sílu, výkon a schopnost ve světě vozů Pick-Up. Vůz RAM je postaven s jasným cílem, bez kompromisů! Vynikající výkon, technologie a bezpečnost při neuvěřitelném komfortu, luxusu a ve stylu, který otáčí hlavami. Všechny modely značky RAM, které máme v nabídce jsou dodávána oficiálními evropskými importéry a to společnostmi KW AUTO a AEC.

Prodejci vozů RAM

Nové vozy RAM 1500 v Brně

RAM, legendární značka symbolizující sílu, výkon a schopnost ve světě vozů Pick-Up. Vůz RAM je postaven s jasným cílem, bez kompromisů! Vynikající výkon, technologie a bezpečnost při neuvěřitelném komfortu, luxusu a ve stylu, který otáčí hlavami.

Buď unikátní a zvol si svoji bestii.

Ocenění RAM

Značka vozu RAM, byla ve světovém žebříčku U.S. News & World Report zvolena jako nejlepší Pick – Up značkou roku 2020.

Automobil RAM 1500 je hrdým nositelem ocenění „nejlepší volba spotřebitelů“ Consumer Guide 2020. Toto ocenění získal 12 roků v řadě.

RAM 1500 model Craw Cab, byl díky své funkci varování před kolizí a LED předními světlomety v roce 2019 oceněn v kategorii „bezpečnostní volba“ TOP Safety Pic+.

vzhled

Funkčně tvarovaná kapota, elegantní LED světlomety a propracovaný design přední masky. To je zcela nový Dodge RAM

Možnosti

RAMBOX® CARGO MANAGEMENT SYSTÉM

Na každé straně nákladového prostoru RamBox ® nabízí univerzální, vodotěsný, uzamykatelný, osvětlený a odtokový skladovací prostor, který splňuje požadavky optimálního uložení nákladu.

Nové multifunkční dveře nákladového prostoru

Nové multifunkční výklopné dveře zavazadlového prostoru se promění přesně dle Vašich potřeb. Díky rozdělení dveří na dvě části v poměru 60/40 a otevírání o 88°, se pohodlně dostanete do nákladového prostoru.

Zavřené

Vyklopené

Otevřené

Bezpečnost v technologii

Pokročilá technologie vozů RAM 1500 zahrnuje působivé asistenční systémy řidiče, jejichž úkolem je pomoci řidiči předcházet kolizím nebo případně zmírnit následky nárazu.

Senzory, kamery a sofistikovaný software se při jízdě stále kombinují a poskytují Vám informace a kontrolu. To vše pro Vaši bezpečnost a ochrana.

Monitorování mrtvého úhlu

Bezpečnější manévrování nejen za běžné jízdy, ale nyní i s přívěsem.

Díky novému systému monitorující zóny mrtvého úhlu za vozidlem, detektorům zadní dráhy a přívěsu, bude Vaše manévrování bezpečnou záležitostí. Systém nyní také automaticky zohledňuje délku přívěsu.

Sledování Jízdních pruhů

Sofistikovaný systém LaneSense® Warning svojí funkcí varuje řidiče před vybočením z jízdního pruhu. Vizuální výstrahou pomáhá zabránit neúmyslnému opuštění jízdního pruhu a bezpečně navádí vozidlo zpět.

Varování před kolizí

 Předcházet čelním kolizím je sen každého řidiče. Systém Stop and Go Vás zvukovým a varovným signálem upozorní na blížící se riziko kolize s vozem jedoucím před Vámi. V případě nutnosti vůz zastaví.

Parkovací asistent

Inteligentní parkovací systém Vám umožní bezpečné a pohodlné příčné i podélné parkování. Naváděcí systém Vás vyzve k zařazení rychlostního stupně, použití brzdy a plynu, zatímco sám automaticky ovládá řízení.

Pokočilá technologie Airbagů

Potřebnou ochranu v případě kolize poskytuje cestujícím šest základních airbagů. Přední airbagy se se svou adaptivní schopností přizpůsobí velikosti cestujícího a závažnosti nárazu.

Bezpečné zastavení

Nadstandardně velkými brzdovými kotouči o velikosti 14,9“ se nový RAM 1500 postará o bezpečné zastavení Vás a Vašeho nákladu i na krátké vzdálenosti.

Vysoko pevnostní ocel

98% oceli použité na rámu je vysoko pevnostní ocel, která dělá 2020 RAM 1500 velice pevným.

Kamera 360 stupňů

Tato kamera umožňuje zobrazení okolo celého vozu a usnadňuje tak parkování, připojení přívěsu a manévrování.

iNTERIÉR

Nejluxusnější ve své kategorii.

Chytré funkce

Systém podporuje pohodlné propojení telefonu, použít můžete Apple CarPlay nebo Android Auto.

Digitální displej

Digitální, 7 palcový  přístrojový panel s 3D grafikou.

Aktivní potlačení hluku

RAM 1500 je zkonstruován tak, aby v souladu s aktivním    systémem potlačení hluku navodil na palubě naprostý klid a pohodu.

Konektivita na cestách

Ve voze RAM 1500 zůstanete vždy spojeni díky velkému množství portů a zdířek k připojení vašeho zařízení.

HARMAN KARDON Premium Audio

Hudba ve voze RAM 1500 v tom nejlepším podání díky 19ti reproduktorům a výkonu 900 wattů s mřížkami z pravé oceli. Dostupné pro verze RAM Laramie, Rebel, Longhorn a Limited.