Nové vozy dodge v Brně

Dodge challenger

Katalog

Dodge Challenger

Cena od: 975 900 Kč

challenger

Okouzlující síla, nekompromisní ovládání a nebojácný design, to je Dodge Challenger čtvrté generace. Atraktivní jak pro zaryté nadšence, tak pro celou novou generaci hledající vzrušení. Mezi pěti modely Dodge Challenger určitě najdete ten, který bude pro Vás tím pravým. Jste připraveni na jízdu svého života?

Prodejci vozů Dodge

Podmanivý vzhled

Jak zní doslovný překlad, Dodge Challenger bude Váš osobní „vyzývatel“. Najdete zde i jedenu z nejrychlejších a nejsilnějších verzí všech dob – Dodge Challenger SRT Hellcat Redeye s výkonem téměř 800 koní. Nyní už se jen připoutat, pevně držet a vrhnout se do seznamování s nejnovějším Dodge Challenger.

Motory

Dodge Challenger překonává hranice výkonu. Posaďte se, připoutejte se a pevně se držte. Dodge Challenger je dostupný s výkonnými motory V6 a V8, volba motoru je jen na Vás.

SXT

3.6L – 305hp

SCAT PACK

6.4L – 485hp

SRT HELLCAT

6.2L – 717hp

SRT REDEYE

6.2L – 797hp

Prostorný interiér

Jemně zpracovaný interiér s orientací na řidiče je nabitý technologií, která Vám dává perfektní kontrolu nad vozidlem. Tomu napomáhá informační displej se systémem Uconnect® s největší dostupnou obrazovkou o velikosti 8,5 palců. Prostorný interiér v tomto automobilu je luxusním požitkem pro řidiče i cestující.

Sportovní sedačky

Pohodlí je u každého vozidla zásadní a Dodge Challenger ho zvládá na maximum. Dostane se Vám luxusního posezení v sedadlech, které Vám při jízdě podpoří držení těla a zároveň podtrhne komfort na palubě. S pohodlným sezením až pro pět osob, můžete vzít svou posádku na vysokooktanovou jízdu.

Bezpečnost

Bezpečnost ve voze DODGE Challenger je na prvním místě.

Deformační zóny

Se snížením rizika zranění pomáhají speciálně navržené přední a zadní deformační zóny, které absorbují energii nárazu a přesměrovávají ji směrem od cestujících.

vysoce pevnostní ocel

Základem je pevná konstrukce z vysoce kvalitní oceli. Značná pevnost střechy a konstrukce ocelového bezpečného rámu pomáhají chránit prostor pro cestující.

Vícestupňové Airbagy

Potřebnou ochranu v případě kolize poskytují řidiči a spolujezdci vícestupňové airbagy které jsou doplněny o přední, boční a zadní hlavové airbagy. Ty jsou zakomponovány v těle sedadel.

Asistent dálkových světel

Inteligentní dálkové světlomety detekují světla v provozu i protijedoucích vozidel a automaticky přepínají z dálkových světel na potkávací.

Monitor mrtvého úhlu

Zlomek sekundy může změnit všechno, proto systém Blind Spot Monitoring® hlídá vaše okolí a pomáhá Vám udržovat si přehled o věcech mimo vaše zorné pole, navíc upozorňuje na možné překážky při změně jízdního pruhu.

Adaptivní tempomat

Pro udržení nastavené vzdálenosti od vozidla před Vámi je Dodge Challenger vybaven adaptivním tempomatem, který pohodlně a automaticky reguluje cestovní rychlost vašeho vozidla.

Varování před kolizí

Předcházet čelním kolizím je sen každého řidiče. Systém Vás zvukovým a varovným signálem upozorní na blížící se riziko kolize s vozem jedoucím před Vámi. V případě nutnosti vůz zastaví.

Zadní parkovací kamera

Na dotykové obrazovce Uconnect® uvidíte po zařazení zpátečky co se za Vámi děje. Při manévrování na parkovací místo nebo do úzkých oblastí, Vám budou nápomocny zobrazené mřížky.