Nové vozy dodge v Brně

Dodge durango

Katalog

i

Ceník

Dodge Durango

Cena od: 1 247 900 Kč

durango

SUV plné síly, prostoru, s agresivním designem, budí respekt a poutá pozornost. Co se může tvářit jako tvrdohlavost, je ve skutečnosti součástí staletého ducha značky Dodge, který vyrábí vozidla, která nejsou ochotna dělat kompromisy. Nevěříme, že by SUV mělo být pouze užitkovým vozem. Tvoříme luxus a milujeme ho vnímat z venku i zevnitř. Nejlepší dostupný výkon bude Vás i Vaši rodinu po celou dobu bavit a spojovat.

Prodejci vozů Dodge

Durango 2021

Zcela nový interiér DODGE Durango 2021 je inspirován legendárním modelem Challenger a to s orientaci na řidiče. Středová, dotyková obrazovka o velikosti 10,1 palců je o 7 stupňů nakloněna směrem k řidiči a obsahuje veškeré potřebné funkce včetně Apple CarPlay a Android Auto pro komfortní propojení vašeho telefonu s vozem.

Motory

RT

5.7L – 360hp

SRT

6.4L – 475hp

UCONNECT

Pro přehlednost a praktičnost, zůstalo ovládání třízónové klimatizace a funkce vyhřívání volantu, sedadel a jejich ventilace, zakomponováno v analogových ovladačích ihned pod obrazovkou.

Interiér

Maximální kapacita

Pohodlí nabíjení je samozřejmostí každodenního života moderního člověka

Maximální kapacita

Hýčkat vás budou pohodlná sedadla prostorného interiéru až pro sedm osob a neskutečná variablilita interiéru

Exteriér

Osvětlení

Nové, standardně dodávané bifunkční projektové LED světlomety poskytují perfektní viditelnost a jsou lemovány novými LED diodami pro denní svícení. K dispozici jsou s černými nebo chromovými rámečky

Bezpečnost

Bezpečnost je naší prioritou, proto je Dodge Durango navržen tak, aby v případě kolize poskytl cestujícím bezpečnou ochranu. Je vybaven standardními bezpečnostními a zabezpečovacími prvky, které Vám umožní bezpečně využívat jeho potenciál jízdy.

Podpora brzd v dešti

Inteligentní podpora brzdového systému při zapnutých stěračích automaticky vyvine lehký tlak na brzdové kotouče a tím z nich setře vodu.

Brzdový asistent

Dostupný asistent při detekci zrychleného použití brzd řidičem, podpoří jejich brzdný účinek.

Nouzové brždění

Náhlým uvolněním plynového pedálu se aktivuje systém Ready – Alert®, který připraví brzdy na panické brždění.

Elektronický rozdělovač hmotnosti vozidla

Systém reguluje brzdnou sílu na jednotlivá kola dle aktuálního rozložení hmotnosti vozidla.

Monitorování mrtvého úhlu