JEEP Avenger v prodeji!

Kvě 29, 2023

  • Jeep Avenger s akční cenou již od 899 900 Kč
  • Jeep Avenger je prvním vozidlem značky Jeep®, které získalo prestižní ocenění Evropské auto roku
  • Jeep Avenger je navržený a vyráběný v Evropě, ztělesňuje DNA značky a dokonale vyhovuje potřebám evropských zákazníků.

Praha, 26. 5. 2023 – Jeep Avenger je možné již objednávat na českém trhu. První plně elektrické SUV Jeep v sobě spojuje schopnosti, styl, funkčnost a technologie. To vše s cílem uspokojit potřeby moderního zákazníka. Celá modelová řada je navržena tak, aby bylo objednání pro zákazníka jednoduché a intuitivní. K dispozici jsou čtyři varianty čalounění a 7 barev pro zákaznickou personalizaci. Nový Jeep Avenger je k dispozici ve čtyřech výbavách – Avenger*, Longitude, Altitude a Summit*. Již v základní výbavě je k dispozici řada technologií, konektivity a funkcí.

Avenger – již základní výbavová verze modelu nabízí bohatou výbavu. S velmi atraktivní cenou dosahuje skvělého poměru cena/výkon a představuje velmi výhodnou nabídku. Tato verze bude na českém trhu dostupná později.

Longitude – tato výbavová verze disponuje 16“ koly z lehké slitiny a full LED světlomety. Standardně je dodávána s 10,25“ rádiem, 7“ plně digitálním přístrojovým štítem a automatickou klimatizací. Je vybavena nejnovější technologií v oblasti bezpečnosti a jízdních schopností – mimo jiné tempomatem s asistentem pro udržování v jízdním pruhu, funkcí Hill Descent Control pro sjezd z kopce, systémem kontroly trakce Selec-Terrain® a zadními parkovacími senzory. Služby Connected Services jsou standardem pro poskytnutí moderního a propojeného zážitku z jízdy.

Altitude – výbava, která v sobě kombinuje špičkovou eleganci a pohodlí. Výbava Altitude zahrnuje mimo jiné 17” kola lehkých slitin a prémiová sedadla čalouněná látkou v kombinaci s vinylem, která dokonale ladí se stříbrným obložením a stříbrnými doplňky v interiéru. Součástí standardní výbavy je také 10,25” přístrojový štít a 10,25” infotainment UconnectTM, elektricky a handsfree ovládané zadní výklopné dveře a pasivní vstup.

Summit – Jeep Avenger Summit je vrcholnou verzí tohoto modelu. Je vybaven kompletní sadou asistenčních systémů, nejnovější generací infotainmentu a exkluzivními stylovými detaily. Zahrnuje mimo jiné 18” kola z lehké slitiny s dvoubarevným lakováním, full LED světlomety a zadní světla, handsfree elektricky ovládané zadní výklopné dveře a pasivní vstup. Interiér navíc poskytuje styl a pohodlí – kombinuje 10,25” infotainment UconnectTM a 10,25” digitální přístrojový štít. Žluté obložení palubní desky doplňuje barevně nastavitelné vnitřní osvětlení. Zadní kamera Parkview s 360° parkovacími senzory nabízí výhled jako z dronu. Stejně jako v případě základní verze bude dostupnost i této vrcholné verze upřesněna později.

Nové elektrické hnací ústrojí kombinuje 400voltový elektromotor s výkonem 115 kW a točivým momentem 260 Nm a novou baterii s celkovou kapacitou 54 kWh. Jeep® Avenger disponuje dojezdem až 400 km v kombinovaném cyklu WLTP a 550 km v městském cyklu. Pomocí standardně dodávané možnosti 100kW rychlonabíjení typu DC lze u rychlé veřejné nabíjecí stanice nabít vůz na 30 minut jízdy za pouhé tři minuty. Během 24 minut se pak baterie nabije z 20 na 80 % kapacity.

Nový Jeep Avenger je prvním vozidlem Jeep® s pohonem předních kol, které je standardně vybaveno funkcemi Selec-Terrain® a Hill Descent Control.To vše z něj spolu se světlou výškou 200 mm, nájezdovým úhlem 20 stupňů a úhlem odjezdu 32 stupňů činí vůz se skvělými terénními schopnostmi pro daný segment a zajišťuje maximální ochranu také v městském provozu, například při nájezdech na parkovací rampu.

Zcela nový Jeep Avenger, vůbec první bateriové elektrické vozidlo (BEV) značky, bylo vyhlášeno Evropským autem roku 2023. Kompaktní Jeep Avenger je prvním vozidlem značky Jeep®, které získalo toto ocenění v 60leté historii ankety.

* V současnosti nedostupné. Dostupnost na českém trhu bude upřesněna později.

Zdroj: TZ-Stellantis Group

Prodejci vozů JEEP