Nové vozy KIA v Brně

KIA Ceed

Katalog

KIA Ceed

Katalog

Ceed

Proč jsme vytvořili rodinu modelů Kia Ceed? Jsme přesvědčeni o tom, že řízení automobilu by mělo přinášet ještě víc než jen nesmírné potěšení. Mělo by nás přenášet na místa, kde můžeme myslet odlišně, být kreativnější a objevovat nové možnosti. Pokud hledáte právě
to, pak není lepšího místa než začít právě zde. Prohlédněte si okouzlující Ceed s elegantním moderním designem nebo ohromující ProCeed nabízející ještě vyšší úroveň výkonu a jízdních vlastností a co všestranný a praktický Ceed Sportswagon pro Vaše dobrodružné výpravy?
Ať si vyberete jakýkoli Ceed, vždy získáte nevšední kombinaci odvážného designu, inovativní techniky a výjimečného komfortu.

Prodejci vozů KIA

Katalog

Design udávající nový směr.

Máte slabost pro přitažlivý design ve spojení s dynamickými výkony? Pak Vaši pozornost určitě zaujme nový Ceed GT-line. Od přídě, na níž si povšimněte sportovní masky chladiče s motivem tygřího nosu, až po svůdný design celé přední partie, umocněný detaily se saténově chromovou povrchovou úpravou. Do světlometů jsou důmyslně integrována šípovitá světla LED pro denní svícení a mlhová světla LED. Při pohledu zezadu spatříte zadní svítilny LED s voštinovým motivem a leskle černý difuzor, který i zde zdobí prvky
se saténově chromovým povrchem. Zadní svítilny LED jsou navíc vybaveny sekvenčními ukazateli směru. Sportovní vzhled završují 17″ kola z lehké slitiny.