Stali jsme se partnerem festivalu DANCE BRNO 2023

Lis 3, 2023

Stali jsme se hrdým partnerem festivalu DANCE BRNO 2023, který pořádá Národní divadlo Brno.

Jsme nesmírně hrdí, že jsme se mohli stát partnerem festivalu DANCE BRNO 2023. Festival pořádá soubor baletu Národního divadla Brno. Motortec ve spolupráci s ALfa Romeo Česká republika festivalu dodá 2 vozy Alfa Romeo. Konkrétně se jedná o model Stelvio ve výbavě Veloce s motorem 2.0 Turbo 280 koní a model Tonale PHEV Q4 280 koní také ve výbavě Veloce.
Navíc jsme pro vás v rámci spolupráce s NdB zajistili partnerskou slevu ve výši 30% na vstupenky v rámci festivalu. Jak slevu uplatníte se dozvíte níže.

O festivalu DANCE BRNO

Dance Brno je taneční festival zaměřený na prezentaci a tvorbu profesionálních baletních souborů primárně z českých divadelních domů. Jedinečný projekt představuje formou přehlídky na jednom místě během jednoho týdne uměleckou a interpretační úroveň české profesionální baletní scény a v tomto ročníku i hostů. Festival jsme vzhledem k 30. výročí rozdělení Československa v roce 1993 pojali jako jedinečnou přehlídku nejvýznamnějších baletních souborů České i Slovenské republiky a srovnání jejich vývoje za posledních třicet let.

Jak uplatnit slevu na vstupenky?

Postup pro uplatnění slevy:
– při online nákupu vybraného představení si vyberte požadovanou vstupenku
– přejděte do nákupního košíku
– klikněte na políčko: Vyberte si slevu
– do políčka Zadejte slevový kód / kupón napište kód „ALFA30“ a potvrďte enterem.
– !!!kód se zadává pro každou vstupenku zvlášť!!!
– kód funguje pouze při online nákupu/rezervaci